Publicat 01 Feb 2008 | Reactualizat 02 Mar 2008 | Expiră 03 Mar 2008

asistent personal

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

prezenta agreabila, comunicativa, respectuosa ,energica, activa, agila,confidentialitate maxima.
limba engleza- nivel avansat
experienta 80% avantaj

Descrierea jobului

-asigura interfata cu clientii, partenerii si beneficiarii, incadrarea si difuzarea mesajelor primite de la acestia;
-asigura coresondenta, intrari, iesiri, acte interne si comenzi catre departamentele companiei (rapoarte si situatii);
-aditeaza, multiplica,traduce documente si corespondenta solicitata de directorul general;
-realizarea si intetinerea de evidenteale politelor de asigurare incheiate de
firma pentru echipamente electronice;
-receptionarea telefoanelor, e-mailurilor, fax-urilor si directionarea acestora catre directorul general conform instructiunilor primite;
-primirea oaspetilor, indeplinirea si coordonarea formalitatilor de protocol;
-prograazareamarea intalnirilor directorului general;
-crearea si gestionarea unei baze de date cu documentele,faxurile etc. destinate directorului general
-efectuarea rezervarilor la hotel pentru cazarea salariatilor firmei care efectueaza deplasari in strainatate sau a oaspetilor din alte tari care vin in Romania, a biletelor de avion etc.
-evidenta asigurarii transportului la si de la aeroport,
-orice alte servicii trasate de conducerea companiei si care au legatura cu desfasurarea in bune conditii a activitatii companiei.

Descrierea companiei

agentie de recrutare si plasare personal
NU PERCEPEM COMISON DE LA CANDIDATI

Expirat
asistent personal  -  INTELLIGENT HR INVESTMENT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles