Gratis

Asistent Personal

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Experiență in administrare, gestionare resurse
Abilitati tehnice si de IT
Carnet de conducere categoria B
Limba engleză fluent (cunoştinţele de limba Italiană reprezintă un avantaj)
Abilitatea de rezolvare a problemelor, de gestionare a timpului și de lucru în echipă, atentie la detalii
Proactivitate, autonomie în desfăşurarea activităţii, discreţie şi păstrarea confidenţialităţi
Disponibilitate pentru deplasare in tara si strainatate pe perioade scurte si medii
Disponibilitate program de lucru prelungit.

Descrierea jobului

Asistarea management holding in activitatea profesionala si privata (gestionarea din punct de vedere administrativ a unor proprietati/cladiri, bunuri, etc)
Administrarea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃cladirilor si spatiilor private: din punct de vedere constructiv, functional (instalatii sanitare, termice, sisteme supreveghere), curatenie, inventariere, aprovizionare conform solicitari; constatarea defectiunilor in cladiri, obtinerea aprobarilor in vederea reparatiilor, urmarirea reparatiilor etc.
Realizarea, actualizarea si urmarirea inventarelor pentru obiectele personale
Realizarea achizitiilor/aprovizionarii ( inclusiv online) conform solicitarilor
Disponibilitate pentru ajutor la activitati casnice (cand este cazul)
Participarea la organizarea de evenimente, conform program de activitati pentru actiunile sociale ale grupului.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.