Gratis

Secretara - Asistent

BRAT

Candidatul Ideal

  • Abilități de comunicare orală și scrisă în limba română.
  • Abilități organizatorice și capacitatea de a prioritiza sarcinile.
  • Competențe în utilizarea computerului și a programelor Microsoft Office.
  • Atitudine proactivă, orientată către rezultate și capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
  • Capacitatea de a gestiona informațiile confidențiale cu professionalism
  • Absolvirea liceului, cu diplomă de bacalaureat obținută.
  • Cunoștințe minime de limba engleză pentru comunicare orală și scrisă.

Descrierea jobului

  • Gestionarea apelurilor telefonice, corespondenței și e-mailurilor.
  • Asistență în organizarea întâlnirilor interne și externe, inclusiv pregătirea materialelor necesare și organizarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁protocolului.
  • Gestionarea eficientă a biroului, inclusiv a stocului de materiale de birou și a echipamentelor necesare.
  • Întâmpinarea vizitatorilor și a clienților, oferindu-le asistență și direcționându-i către persoanele sau departamentele potrivite.
  • Întocmirea și actualizarea documentelor administrative.
  • Asistență oferită în cadrul diverselor proiecte derulate de asociație.
  • Colaborarea strânsă cu membrii echipei pentru a asigura un flux de lucru eficient.

BRAT (Biroul Roman de Audit Transmedia) este organizatia industriei de media din Romania care masoara audienta presei scrise si a mediului online, auditeaza tirajele (presa scrisa) si monitorizeaza investitiile in publicitate (presa scrisa, online, radio si out-door).

BRAT este recunoscut ca reperul pietei de publicitate pentru presa scrisa si mediul online in ceea ce priveste rezultatele de audienta, tirajul publicatiilor sau traficul site-urilor web

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 3 Iul. 2024