Publicat 18 Mar 2008 | Reactualizat 16 Apr 2008 | Expiră 18 Apr 2008

ASISTENT PENTRU DEPARTAMENTUL TEHNIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Descrierea postului:

Compania recruteaza o persoana dinamica, competenta ,ordonata si responsabila pentru postul de Asistent al Departamentului Tehnic , ale carei atributii principale sunt activitatile administrative( receptie , protocol) si de secretariat ( traduceri romana-rusa -engleza, redactare acte primare , arhivare acte etc )

Cerinte:

- CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA SI RUSA NIVEL AVANSAT(maxima acuratete in traduceri )
- CUNOSTINTE PC Word, Excel, Outlook, Internet
- Experienta pe un post similar (constituie avantaj)
- studii superioare finalizate (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Pachet salarial atractiv
telefon mobil
mediu de activitate modern
Posibilitati de promovare in cadrul grupului.

Descrierea companiei

Descrierea firmei:

Compania activeaza cu succes din 2005 pe piata imobilara din Romania. In prezent dezvolta 3 proiecte rezidentiale de lux in Bucuresti si 2 proiecte hoteliere.

Expirat
ASISTENT PENTRU DEPARTAMENTUL TEHNIC  -  SC EUROPA GROUP TM SRL