Publicat 12 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 02 Feb 2019

ASISTENT OFERTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pregatire si experienta:
- absolventa de studii medii sau superioare, de preferinta doamna/domnisoara;
- abilitati de operare PC - MS Office;
- fara conflicte majore cu fosti angajatori;
- prezenta agreabila,aspect placut;
- fire deschisa, ambitioasa, energica, comunicativa, orientata catre client, interesata de perfectionare continua;
- rapiditate in actiune, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt;
- capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

Descrierea jobului

Activitati generale de vanzare.
Responsabilitati si sarcini:

- ofertare fax/e-mail, intocmire baze de date cu clienti potentiali, actualizare baza cu clienti existenti;
- preluare comenzi, urmarire livrari;
- atragerea de noi clienti, promovare produse;
- alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

Beneficii:
- mediu de lucru excelent, conditii de lucru excelente, intr-o companie in crestere accentuata;
- posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus;
- salar fix, bonuri de masă si comision din vânzări;
- masina, laptop si telefon în interes de servici;
- program de lucru de 8 ore, sâmbăta și duminica nu se lucrează;
Oferim sustinere pentru acumularea de cunostinte si dezvoltarea de deprinderi în domeniu.

VULCONPLAST SRL, a luat fiinta in anul 2010, avand ca principala activitate proiectarea si comercializarea articolelor tehnice din cauciuc (piese finite, covoare, benzi) , mase plastice industriale si etansari termice.

Din dorinta de a progresa, in cei 9 ani de activitate ne-am dezvoltat continu portofoliul de produse si servicii, mentinand pasul cu cerintele si nevoile clientilor nostri.

Expirat
ASISTENT OFERTARE  -  VULCONPLAST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles