Gratis

ASISTENT MEDICAL

SWISS CLINICS

Candidatul Ideal

  • Studii medicale postliceale (absolvent al unei scoli sanitare postliceale)
  • Aviz de libera practica
  • Cunostinte privind metodele si aparatura de sterilizare a instrumentarului medical
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Indemanare, spirit practic
  • Empatie si implicare

Descrierea jobului

CE VEI FACE?
  • Vei pregati cabinetele medicale pentru realizarea interventiilor cu anestezie locala; te vei asigura ca acestea sunt dotate cu materialele si produsele necesare;
  • Vei asista medicii la realizarea interventiilor si le vei acorda suport in cadrul acestora;
  • Vei recolta probe biologice pentru realizarea analizelor medicale necesare
  • Vei steriliza intregul instrumentar medical utilizat in cadrul clinicii
  • Vei completa registre medicale specifice
CE ITI OFERIM?
  • Discount-uri consistente la serviciile si produsele Swiss Clinics
  • Conditii bune de lucru
  • Lucrul cu produse si servicii de calitate
  • Echipa tanara, deschisa si prietenoasa
  • Prime pentru diferite ocazii
  • Participarea la diferite evenimente de profil/evenimente destinate angajatilor

Swiss Clinics este o rețea de clinici estetice, trendsetter și lider de piață în medicină estetică integrativă. Suntem prezenți pe piața din România de 8 ani, timp în care am efectuat peste 80.000 de intervenții cumulate pentru mai mult de 40.000 de pacienți mulțumiți. Swiss Clinics este locul în care se nasc cele mai frumoase rezultate!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024