Gratis

ASISTENT MEDICAL

Centrul Medical LOTUS MED
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii de specialitate;
Certificat membru (ALP);
Asigurare malpraxis valabila;
Experienta in recoltarea probelor biologice;
Abilitati de relationare si comunicare, seriozitate;
Abilitati de munca in echipa.

Descrierea jobului

Locatii disponibile:
  • strada Dornei 79-81, sector 1;
  • strada Tunari 44, sector 2.

Centrul medical integrat de diagnostic și tratament LOTUS-MED s-a înființat în anul 1998 în București și activează în segmentul medical privat, oferind servicii medicale clinice și de laborator, inclusiv anatomie patologică. În prezent, LOTUS-MED oferă servicii medicale din peste 20 de specialitati, dezvoltând centre integrate în care pacienții sunt tratați multidisciplinar precum Centru integrat în tratarea afecțiunilor oncologice sau Centru integrat de Diabet, Nutriție și Boli Metabolice.

La LOTUS-MED pacienții au acces la toată gama de investigații imagistice (CT, RMN, DXA, mamograf 3D, ecografii generale sau ecografii 3D-4D pentru monitorizarea sarcinii). Centrul medical integrat de diagnostic și tratament LOTUS-MED mai oferă, în exclusivitate în România și o serie de teste genetice oncologice și de nutriție.

Centrul medical integrat de diagnostic și tratament LOTUS-MED este recunoscut atât în rândul medicilor cât și în rindul pacienților pentru laboratorul modern, ce dispune de aparatură performantă ce poate efectua investigatii de laborator ce cuprinde o gama variată de analize cu rezultate corecte și neviciate; teste de rutină, diagnostic avansat din specialităţile hematologie, microbiologie, imunologie, biochimie, toxicologie, citologie, histopatologie, precum și teste genetice.

Publicat 27 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 28 Mart. 2024