Publicat 27 Feb 2019 | Reactualizat 27 Mar 2019 | Expiră 30 Mar 2019

Asistent Medical

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti doresti o cariera in lumea stomatologiei de top ?

Esti deja mai apropape de noi cu cel putin un pas daca:
- Iti place sa rezolvi problemele in mod direct si esti un excelent comunicator
- Esti foarte optimist(a) si vesel(a). Si noua ne place mult sa zambim
- Iti indeplinesti foarte bine sarcinile de lucru atat individual, cat si impreuna cu colegii
- Ritmul de lucru alert reprezinta o provocare, nu un impediment
- Esti absolvent(a) a scolii postliceale sanitare
- Esti Asistent Medical si ai mai lucrat in domeniul stomatologiei sau alta arie medicala
- Esti membru OAMMR cu cotizatiile la zi si autorizatie de libera practica

Descrierea jobului

Tu ai fi responsabil cu:
- Pregatirea cabinetului si a instrumentarului necesar pentru fiecare pacient
- Sterilizarea instrumentarului medical
- Pregatirea si completarea fisei pacientului dupa fiecare interventie
- Vei lucra impreuna cu medicul specialist pentru a oferi o experinta excelenta pacientului

Iti oferim:
- Un salariu super tentant , bonus si beneficii pe masura satisfactiei si a rezultatelor la job
- O echipa unita si pozitiva, care te va sustine in toate proiectele derulate
- Un program de lucru echilibrat
-Traininguri periodice si posibilitati reale de dezvoltare profesionala, pentru ca ne dorim sa atingem excelenta impreuna

Clinicile dentare Dr. Leahu reprezinta prima optiune a pacientilor care isi doresc sa scape rapid, sigur si fara dureri de orice afectiuni dentare:

4 clinici functionale care ofera pacientilor servicii integrate 2 clinici in curs de amenajare

• Medici stomatologi specializati – o echipa de 40 de medici

• Tratamente stomatologice personalizate – cea mai buna solutie de rezolvare a afectiunilor dentare

• Tehnologie de ultima generatie – cele mai inovatoare servicii stomatologice

• Stomatologie copii

Dacă doresti să afli mai multe despre noi intră acum pe www.cliniciledrleahu.ro

Expirat
Asistent Medical  -  Clinicile Dr. Leahu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles