Gratis

Asistent Medical Generalist

Gyniclinique S.R.L.

Candidatul Ideal

Clinica Medicală GYNICLINIQUE își extinde echipa și caută un Asistent Medical Generalist dedicat și profesionist pentru a se alătura echipei noastre de specialiști. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în domeniul sănătății, te invităm alături de noi, la Gyniclinique.

Căutăm o colegă dinamică, empatică, entuziastă și comunicativă, cu aptitudini profesionale deosebite și dornică să se integreze într-o echipă unită și ambițioasă. Impreună, ne vom asigura că toți pacienții Gyniclinique au parte de servicii medicale de top, într-o atmosferă plăcută și relaxantă, încă din momentul în care trec pragul clinicii noastre.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
- Oferirea de îngrijiri medicale pacienților în conformitate cu standardele clinice și etice
- Pregătirea și asistarea medicilor în ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀timpul consultațiilor și procedurilor medicale
- Monitorizarea stării pacienților și raportarea oricăror modificări semnificative
- Administrarea tratamentelor prescrise și realizarea procedurilor medicale necesare
- Colectarea și gestionarea documentației medicale, asigurându-se de confidențialitatea și acuratețea informațiilor
- Oferirea de suport și consiliere pacienților și familiilor acestora privind planurile de tratament și îngrijire

CERINȚE:
- Diplomă de Asistent Medical Generalist (studii postliceale sau universitare de specialitate)
- Certificat de membru al OAMGMAMR (Ordinul Asistenților Medicali Generaliști, Moașelor și Asistenților Medicali din România) și avizul anual de liberă practică
- Experiență minimă de 1 an într-o poziție similară, de preferat în cadrul unei clinici medicale
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții, spirit de observatie in anticiparea nevoilor pacientilor
- Capacitate de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
- Cunoștințe bune de utilizare a calculatorului și a programelor de gestionare a documentației medicale
- Experiență în recoltarea de analize medicale
- Punctualitate, seriozitate și profesionalism
- Capacitate și dorința de invățare, abilități de organizare și eficientizare a timpului

OFERIM:
- Un mediu de lucru profesionist și dinamic într-o clinică de prestigiu
- Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
- Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă
- Program de lucru flexibil și echipă de suport dedicată

Dacă ești un asistent medical pasionat și dornic să contribui la îmbunătățirea sănătății pacienților noștri, te invităm să aplici pentru această poziție fie pe platforma EJOBS, fie direct pe general.manager@gyniclinique.ro

Gyniclinique a luat naștere în 2006, ca o mică clinică ginecologică. Din dorința de a oferi pacientelor accesul la servicii medicale de cea mai bună calitate, conexe ginecologiei, din 2019 Gyniclinique a devenit una dintre cele mai moderne și bine dotate clinici ginecologice din vestul țării, care oferă și servicii de dermatologie, chirurgie plastică si estetică, endocrinologie, urologie, pediatrie și hematologie.

La Gyniclinique, sprijinim oamenii să atingă și să-și mențină starea optima de sănătate, printr-o abordare medicală integrativă, pentru a le potența starea fizică, mentală si spirituală, cât mai mult timp. Prin adoptarea unui concept amplu care integrează atât sănătatea, cât și frumusețea interioară și exterioară, ne propunem să transformăm nu doar aspectul fizic al pacienților, ci și percepția și modul lor de viață. Suntem artizanii unei viziuni holistice, conectând cele mai inovatoare tehnici și tratamente pentru a oferi rezultate vizibile și o transformare profundă din interior spre exterior.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024