ASISTENT MEDICAL GENERALIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2800 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii liceale;
  • Absolvent scoala postliceala;
  • Costituie un avantaj daca experienta candidatului a fost acumulata in servicii medicale private (stomatologie, dermatologie, estetica, chirurgie plastica);
  • Obligatoriu cunostinte operare PC;
  • Constituie un avantaj limba engleza nivel conversational.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Responsabilitati generale asistent medical generalist dar si specifice policlinicii;
  • Activitati primire si pregatire pacienti, gestiune materiale.

Beneficii:
  • Salariu fix;
  • Program de lucru 8 ore/zi organizat in ture de luni- vineri;
  • Decontare mijloace de transport in comun.

DClinic (Mediderm Logic) este o companie cu capital integral privat romanesc care ofera servicii medicale in specialitatile dermatologie, chirurgie plastica si stomatologie.

Policlinica este situata in sectorul 1, zona Baneasa in apropierea Maternitatii Regina Maria.

Exista acces mijloace de transport in comun la 7 min distanta.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos