Asistent medical generalist - Spitale MedLife

MedLife - 7 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa de Asistenti Medicali Generalisti cu experienta pentru Spitalele MedLife.
Cautam colegi entuziasti, orientati catre clienti / pacienti, cu spirit de echipa si dorinta de dezvoltare in cadrul companiei noastre.

Descrierea jobului

Asistentul medical va avea urmatoarele responsabilitati:
- efectueaza proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;
- respecta regulile legate de circuit si echipamente;
- asista echipa de medici;
- monitorizeaza functiile vitale ale pacientului.

Pentru acest rol ai nevoie de:
- experienta de lucru relevanta si ALP valabil;
- atitudine proactiva, pozitiva si profesionala;
- aptitudini bune de comunicare;
- capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate.

Detaliile proiectului:
- program de lucru full-time in ture de 12/24, 12/48;
- contract de munca pe perioada nedeterminata.

Alatura-te echipei MedLife si impreuna hai “Sa facem Romania bine”!

Pentru mai multe detalii privind activitatea noastra, va rugam sa accesati pagina web: www.medlife.ro

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022