Publicat 20 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Asistent medical generalist (recoltare)

5 posturi

Candidatul ideal

Absolvent/a a Scolii Postliceale Sanitare cu Autorizatie de libera practica valabila;
Persoana entuziasta, motivata, cu abilitatea de a utiliza sistemele moderne de recoltare;
Personalitate pozitiva, calda, orientata catre pacient si nevoile acestuia;
Bun utilizator al computerului.

Descrierea jobului

Persoana angajata ca ASISTENT MEDICAL GENERALIST va gestiona activitatea de RECOLTARE a probelor biologice si va informa pacientii nostri cu privire la protocolul de recoltare a probelor biologice, la programul de lucru si la termenele de eliberare a rezultatelor.

Synevo este liderul în diagnostic de laborator în România și are în portofoliu peste 2000 de teste de bază și avansate, pentru toate ariile terapeutice efectuând în anul 2018 peste 98 milioane de teste. La finalul anului 2018 Synevo România administrează o rețea națională de 16 laboratoare și 99 de centre de recoltare a probelor biologice. Synevo România face parte din Medicover – unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și de diagnostic, înființat în 1995 (www.medicover.com).

Pentru mai multe informații, vizitați www.synevo.ro.

Asistent medical generalist (recoltare)  -  SYNEVO ROMANIA