Publicat 16 Iun 2019 | Expiră 17 Iul 2019

Asistent / Medic veterinar Prahova

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Punctualitate, amabilitate fata de clienti, posesor permis de conducere, eficienta si abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

1. Asistent veterinar - Cabinet veterinar
Efectuarea activitatilor uzuale, specifice unui cabinet veterinar: asistarea medicului la vaccinari, consultatii, tratamente, mica chirurgie, analize, et., De asemenea, comercializarea produselor din Pet - Shop. Experienta cu animalele mici si mari, abilitati in ceea ce priveste cosmetica animalelor de companie, reprezinta plusuri.

2. Asistent veterinar - Circumscriptie veterinara
Efectuarea activitatilor uzuale, specifice unei circumscriptii ( vaccinari, consultatii, tratamente, crotalieri, completarea registrelor, etc). Experienta cu animalele mici si mari, reprezinta plusuri si in aceasi masura rezistenta la munca de teren.

Cabinet veterinar Blejoi Vet si Circumscriptie CSV Paulesti si CSV Blejoi, Jud. Prahova

Expirat
Asistent / Medic veterinar Prahova  -  SC DOG HUNT VET SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles