Publicat 20 Mai 2010 | Reactualizat 17 Iun 2010 | Expiră 21 Iun 2010

Asistent marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- activitati de cercetare si analiza de piata;
- aplicare calendar campanii tactice;
- urmarire si documentare campanii tactice;
- analiza vanzari si indicatori de performanta campanii tactice;
- urmarire presa;
- completat la zi website si blog;
- comunicare online (social media) – Twitter, Facebook, etc.;
- gestionare furnizori servicii de marketing.

Abilitati:
- Cunoastrea foarte buna a limbii romane;
- Cunoastrea limbii engleze;
- Cunoastrea buna a Microsoft Office Suite;
- Familiarizat cu domeniul online (are cont pe cel putin o retea sociala, stie ce sunt blogurile, forumurile, grupurile);
- Stie sa scrie articole si materiale de prezentare;
- Deschis, sociabil, comunicativ.

Cerinte comportamentale:
- Implicare 100%;
- Initiativa;
- Asumare responsabilitati;
- Vedere in perspectiva;
- Seriozitate maxima (atitudine verticala, respectarea lucrurilor asumate atat intern cat si extern, respectarea termenelor date);
- Obiectivitate;
- Sinceritate;
- Deschidere.

Beneficii:
AX PERPETUUM ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

AX PERPETUUM IMPEX SRL, este o companie de top pe piata romaneasca cu o experienta vasta în domeniul importului si distributiei nationale a produselor de amenajări interioare: mochetă, covor PVC, parchet, usi, gazon artificial, textile pentru interior şi accesorii precum si ambalaje pentru uz casnic si industrial: borcane, capace, sticle.

Expirat
Asistent marketing  -  SC AX PERPETUUM IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles