Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Asistent Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunostinte:
- Operare PC nivel avansat: Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Gestionare baza de date
- Navigare Internet
- Limba engleza (vorbit si scris)
• Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj

ABILITATI:
• Comunicare, interrelationare
• Rezolvare de probleme, initiativa
• Gandire proactiva
• Orientare catre client, bun ascultator, bun vorbitor
• Cooperare/munca in echipa
• Adaptabilitate
• Capacitate de analiza si sinteza
• Intelegere si dezvoltare a serviciilor de piata oferite
• Creativitate, inovatie si usurinta in exprimarea ideilor
• Managementul timpului

Descrierea jobului

ATRIBUTII:

• Gestioneaza website-urile companiei
• Gestioneaza Social Media si Identifica problemele cu care se confrunta utilizatorii produselor companiei.
• Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
• Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit
• Inregistrarea interactiunii cu clientul
• Rapoarte si intocmiri de statistici.

BENEFICII:
salariul net 2400-2700 lei
transport asigurat
card de sanatate

Makita Romania a intrat pe piata din Romnaia in anul 2000 ajungand in scurt timp lider de piata pentru scule si unelte electrice.
Locatia este in Branesti Ilfov si se asigura transport angajatilor cu microbuzele Mercedes Benz ale companiei.
Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul 08.00-16.30.

Expirat
Asistent Marketing  -  MAKITA ROMANIA SRL