Publicat 08 Sep 2008 | Expiră 09 Oct 2008

ASISTENT MARKETING/FUNCTIONAR ECONOMIC

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana responsabila, perfectionista,interesata de job cat si de o cariera.

Descrierea jobului

Se ofera urmatoarele 3 joburi:
1.Asistent marketing:
-realizarea si actualizarea materialelor publicitare (prospecte,pliante,reclame,etc.);
-organizarea si participarea la targuri si expozitii.

2.Analist marketing (activitate de birou):
-studii de piata;
-e-marketing

3.Analist finanaciar:
-determinarea parametrilor de eficienta economica in urma analizei financiare;
-intocmirea de devize de cheltuieli si evidenta conturilor din grupa 9.

FACILITATI: Training initial gratuit pentru persoanele fara experienta sau de alta specialitate; Posibilitati de promovare.

Compania are ca principal obiect de activitate productia si comercializarea de aparatura electronica.

Expirat
ASISTENT MARKETING/FUNCTIONAR ECONOMIC  -  COREMA