Publicat 09 Mar 2016 | Expiră 10 Apr 2016

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- LIMBA ROMANA OBLIGATORIU
- ABILITATI FOARTE BUNE DE OPERARE PC ( MS OFFICE, wWORD, EXCEL, POWER POINT, INTERNET, GOOGLE + APLICATII WEB)
- EXCELENTE ABILITATI DE COMUNICARE SI LUCRU IN ECHIPA, PERSEVERENTA, CREATIVITATE, ADAPTABILITATE, INITIATIVA.
- SPIRIT ORGANIZATORIC, ATENTIE DISTRIBUTIVA, CAPACITATEA DE PRIORITIZARE A SARCINILOR.
- DISPONIBILITATE PENTRU LUCRU IN TURE DUPA PROGRAMUL 10:00-16:00 SAU 16:00-22:00 PLUS DOUA WEEKENDURI PE LUNA.
- CANDIDATUL IDEAL TREBUIE SA AIBA DOMICILIUL STABIL IN BUCURESTI, SECTOR 1, 2 SAU 3.
- IMPORTANT:
-DATA LIMITA DE DEPUNERE A CV-URILOR 14.03.2016.
- ADRESA MAIL_ info@dhs.ro

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB:
- PLANIFICAREA ACTIVITATILOR DIN TEATRU.
- ORGANIZEAZA SI SUPRAVEGHEAZA INTRAREA SPECTATORILOR IN SALA,
- INCHEIE SITUATII CUPRINZAND NUMARUL DE SPECTACOLE, SPECTATORI SI VALOAREA BILETELOR VANDUTE,
ACTIVITATI DESFASURATE IMPREUNA CU ASISTENTUL PR:
- REALIZEAZA MATERIALE DE PREZENTARE SI PROMOVARE A TEATRULUI
- GESTIONEAZA COMUNICARILE PUBLICE ( REALIZEAZA COMUNICATELE DE PRESA, MAPE DE PREZENTARE),
- GESTIONEASA RELATIA CU MASS-MEDIA
- COORDONEAZA ORGANIZAREA DE EVENIMENTE
- ELABOREAZA SI ACTUALIZEAZA CONTINUTUL SITE-ULUI
- ELABOREAZA STRATEGIA DE COMUNICARE PE MEDIILE DE SOCIALIZARE -FACEBOOK SI MONITORIZEAZA REZULTATELE IMPLEMENTARII.
- COORDONEAZA RELATIILE PUBLICE ALE TEATRULUI, LA TOATE PALIERELE DE COMUNICARE: INSTITUTII DE PROFIL DIN TARA SI DIN STRAINATATE, INSTITUTE CULTURALE, ONG-URI, AMBASADE, ETC.
- CONCEPE SI REALIZEAZA PROGRAME PENTRU PROMOVAREA TEATRULUI IN EXTERIOR,
- CONCEPE, TRANSMITE SI VERIFICA RECEPTIONAREA COMUNICATELOR DE PRESA,

BENEFICII:

- CONTRACT DE MUNCA,
- TRAINING PLATIT,
- BONUSURI PENTRU PERSOANELE RESPONSABILE SI AMBITIOASE,
- POSIBILITATEA DE DEZVOLTARE INTR-UN MEDIU CU UN COLECTIV TANAR SI DINAMIC.

- ARTE DELL’ ANIMA PROMOVEAZĂ ATÂT TEATRUL, CĂT ȘI MUZICA ȘI ARTELE VIZUALE. ARTE DELL’ANIMA ESTE UN DRUM CĂTRE CUNOAȘTEREA SUFLETULUI, CĂTRE LIBERTATEA SPIRITULUI, CĂTRE COMUNICARE, RESPECT, EDUCAȚIE, BUNĂ DISPOZIȚIE, PROFESIONALISM ȘI SERIOZITATE IN MUNCA ARTISTICĂ. PROMOVĂM OAMENII TINERI ȘI ÎNCURAJĂM LEGĂTURA ACESTORA CU TEORETICIENII ȘI PRACTICIENII CONSACRAȚI, PRECUM ȘI ÎMBINAREA ARTELOR ÎNTR-O ARMONIE ESTETICĂ DESĂVÂRȘITĂ.
- ORGANIZAM CURSURI DE ACTORIE.
- PRODUCEM SPECTACOLE.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  ASOCIATIA ARTE DELL`ANIMA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles