Publicat 29 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 29 Nov 2008

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in post similar de minim 6 luni
Cunostinte foarte bune de operare MSOffice; Corel Draw sau alt program de grafica constituie avantaj.
Engleza si italiana fluent verbal si in scris.
Persoana dinamica, metodica, bun organizator si comunicator, cu simt de raspundere; ambitioasa, dornica de a creste in cariera.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- gestionarea corespondentei si documentelor - primire/transmitere, inregistrare, repartizare, arhivare
- aprovizionarea cu materiale si echipamente de birotica
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- organizarea agendei directorului general, stabilirea de intalniri
- corespondenta pentru directorul general, cu furnizorii interni si externi,
- organizarea deplasarilor externe ale directorului general
- sprijinirea diverselor departamente cu documentatie - copiere si predare fise de produse/manuale echipamente, redactare procese verbale
- traduceri din/in engleza si italiana (manuale de utilizare echipamente, fise de produse, cataloage), inclusiv interpretare
- intocmirea de prezentari
- colaborare pentru intocmirea ofertelor
- mentinerea ordinei in birou
- participare la organizarea de evenimente (expozitii, seminare, cursuri, inaugurari)
- protocol.
Beneficii:
- telefon mobil
- cursuri
- oportunitatea de crestere in cariera

Prezenta de 10 ani pe piata romaneasca, compania noastra importa si comercializeaza gama completa de echipamente si consumabile pentru spalatoriile auto si intretinerea curateniei. Cu peste 100 de instalatii automate montate pana in prezent si un portofoliu de clienti reputati intre companiile de distributie carburanti, ne aflam intr-o dezvoltare dinamica, in special in domeniul curateniei in general (HORECA si comunitate), ceea ce creeaza un mediu propice de dezvoltare profesionala membrilor echipei.

Expirat
Asistent Manager  -  Eurocleaner Trading SRL