Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 24 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atitudine \"can do\", IQ minim 120, abilitati comunicare foarte bune, Word si Excel foarte bine, spirit de echipa, fluenta in limba engleza inclusiv scris, poloneza constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Postul combina responsabilitatile tipice unui post de secretariat cu oportunitatile unui trainee project manager.
In functie de ce poate oferi firmei, se stabilesc si beneficiile, fiind vorba despre o organizatie noua cu multe oportunitati de cumulare a responsabilitatilor dar si a beneficiilor.

Firma noastra dezvolta in sistem de parteneriat o retea de sali de jocuri electronice cu castiguri (slot machines/roulletes), fiind prima companie de acest gen care va fi listata la bursa.
Sediul firmei este in zona Morarilor/Pantelimon, asa ca recomandam potentialilor candidati sa ia in calcul si acest lucru atunci cand vor aplica, astfel incat distanta prea mare intre domiciliul lor si sediu sa nu devina curand o problema.

Expirat
asistent manager  -  Elegantia Gambling SRL