Publicat 25 Oct 2008 | Expiră 25 Nov 2008

asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana placuta, organizata, disciplinata
Bune abilitati de comunicare, de relatii cu publicul
Limba engleza nivel avansat (scris, vorbit)
Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului
Experienta anterioara in utilizarea echipamentelor specifice activitatii de secretariat
Atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Actualizare baza de date clienti, furnizori, alte persoane/firme;
- Organizare si actualizare Registre Intrari/Iesiri documente ;
- Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente interne;
- Agende zilnice Director General si Secretariat;
- Editare documente si realizare traduceri;
Necesar si comanda birotica in baza solicitarilor departamentelor;
- Intampinare clienti, operatiuni de protocol, relatii cu publicul;
- Furnizarea diverselor situatii la cerere;

Cu o vechime de 30 de ani pe piata internationala a constructiilor, A.D.SCHELE S.R.L. va prezinta acum solutii tehnice pentru a lucra mai usor, mai rapid si, deasemenea, pentru a economisi bani.
Sistemele noastre ofera siguranta deplina muncitorilor , sunt mai ieftine decat par...

Expirat
asistent manager  -  a d schele