Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- limbi straine: engleza;
- bune cunostinte operare PC;
- loial, cinstit, dinamic, serios.;
- dispus la program prelungit;
- prezenta placuta;
- persoana dornica de afirmare;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate;
- capacitate de a lua decizii si de a seta prioritati.

Descrierea jobului

- Sa organizeze agenda de lucru si sa stabileasca orarul de lucru al directorului;
- Inregistreaza, selectioneaza si expediaza corespondenta si alte documente;
- Sa proceseze texte, procese verbale si documente;
- Sa intocmeasca contracte;
- Sa foloseasca imprimanta, faxul, telefonul,
copiatorul;
- Cunostinte contabilitate primara, facturare si urmarirea platiilor si a incasariilor;
- Pastreaza relatia cu clientii si cu furnizorii;
- asistarea managerului in primirea clientilor;
- asigurarea respectarii termenelor de livrare catre clienti;
- reprezentarea firmei in fata partenerilor, clientilor etc.
- eliberarea de adeverinţe solicitate de salariaţi pentru medicul de familie, banci sau alte institutii;
- arhivarea dosarelor de personal ;
- intocmirea tuturor documentelor specifice angajarii;
- tine evidenta personalului angajat;
Beneficii:
- se asigura transportul, telefon;
- prime, tichete de masa.

Prelucrarea primara a lmnului si servicii anexe agriculturii.

SC.A.T.C. - Agro Total Construct SA
Brasov, loc. Ghimbav, str.Fagarasului nr. 574
tel/ fax: 0268 /258.435
e.mail: agrototalconstruct@yahoo.com

Expirat
Asistent Manager  -  sc ATC sa