Gratis

Asistent Manager

B2B Expert Mobile Conection S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti pefect(a) pentru noi, daca:
  • Ai studii superioare finalizate
  • Ai cunostinte aprofundate de Microsoft Excel si PowerPoint
  • Stii sa vorbesti si sa scrii bine in limba engleza si perfect in limba romana
  • Poti sa analizezi informatiile primite si sa extragi ideile principale, gandesti critic, prioritizezi task-urile in functie de importanta si impactul lor in business, concentrandu-te pe rezolvarea favorabila a problemelor aparute
  • Ai o atitudine pozitiva, proactiva si abordezi toate sarcinile de serviciu in mod profesional
  • Poti sa-ti organizezi modul de lucru astfel incat sa respecti deadline-urile
  • Esti o persoana loiala, sociabila, comunicativa, activa, dinamica si flexibila, capabila sa lucreze in echipa
  • Vrei sa inveti lucruri noi

Descrierea jobului

Ce vei face la job?:
  • Esti prezent(a) fizic, full-time, la sediul companiei
  • Asiguri protocolul in cadrul intalnirilor de business
  • Oferi directorului general asistenta administrativa: scrierea/editarea email-urilor, minutelor intalnirilor, documentelor de corespondenta, ofertelor de vanzari; arhivarea documentelor
  • Redactezi prezentari pentru partenerii de business
  • Creezi rapoarte de vanzari si marketing personalizate, atat pentru managerii companiei, cat si pentru parteneri externi
  • Ii ajuti pe colegii din departamentele de vanzari si marketing ori de cate ori este nevoie
Beneficiile tale:
  • Training pentru folosirea sistemelor informatice ale companiei si pentru crearea rapoartelor, sub indrumarea unui coleg cu experienta
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa si tichete cadou
  • Mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe dinamice
  • Teambuilding-uri
  • Cursuri de dezvoltare si perfectionare
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale si avansarii in cariera

Descrierea companiei

Cine suntem?

De peste 15 ani, B2B Expert Mobile Conection aduce solutii pentru fiecare proiect de business din domeniul tehnologiei. Mai exact, distribuim dispozitive mobile, dispozitive de afisare si produse SmartHome catre companii diverse, de la start-up la corporatii. Am devenit cel mai mare distribuitor B2B al Samsung Electronics Romania, dar avem in portofoliu si alte branduri premium.

Misiune

Avem acces la cele mai noi tehnologii si modele de produse. Analizam cu atentie nevoile partenerilor si adaugam valoare prin claritatea solutiilor oferite, personalizate pentru fiecare proiect B2B.

Viziune

Ne dorim sa ajungem cel mai integru punct de reper din sectorul B2B, atat pentru producatorii premium de produse electronice, cat si pentru companiile care doresc sa integreze tehnologia in proiectele lor individuale.

Valori

Recomandam si implementam doar produse premium, prietenoase cu mediul inconjurator, care aduc valoare partenerilor nostri. Respectam cele mai inalte standarde de business, in toate actiunile noastre. Pretuim toti colegii si colaboratorii, le incurajam dezvoltarea si le rasplatim performanta.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024