Gratis

Asistent manager

S.C. AGNEL INDUSTRY S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii superioare ( avantaj în domeniul construcțiilor) ;
- Abilități excelente de comunicare;
- Cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office;
- Disponibilitatea de a ține evidența echipamentelor de lucru;
- Persoană flexibilă, responsabilă, organizată, care își dorește să învețe și lucreze în acest domeniu pe termen lung.

Ne puteți trimite CV-ul dvs și pe adresa de e-mail: agnel.industry.hr@gmail.com și vă vom contacta noi.

Punct de lucru: Parcul Industrial Miroslava - Iasi

Descrierea jobului

- Ține evidența utilajelor societății.
- Menținerea și gestionarea relației cu șefii de șantier în privința utilajelor de lucru;
- ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Monitorizarea stocurilor și asigurarea disponibilității utilajelor necesare pentru derularea proiectelor în termenii stabiliți;
- Primirea, ținerea evidenței și repartizarea corespondenței în cadrul firmei;
- Organizarea și redactarea materialelor de corespondență, păstrarea și operarea în diverse registre de evidență;
- Furnizarea de informații clienților în legătura cu activitatea și programul societății;
- Primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), îi informează pe cei interesați despre sosirea acestora după care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurând protocolul aferent;
- Păstrarea evidenţei numelor, adreselor şi numerelor telefonice ale persoanelor şi instituţiilor cu care angajaţii au relaţii de serviciu.

Beneficii:
- Salariul va fi discutat în cadrul interviului;
- Mediu de lucru placut, colectiv prietenos și profesionist;
- Program de lucru luni - vineri 08:00 – 16:00.

Societatea comercială AGNEL INDUSTRY S.R.L. a fost fondată în anul 2009. Compania este axată pe construcții speciale, având un colectiv de profesioniști cu experiență și reputație în domeniile în care își desfasoară activitatea. Compania se angajează într-un proces de dezvoltare dinamică, focalizat pe construirea unui sistem care să producă, pe termen lung, soluții prompte, adaptate nevoilor clienților. Compania noastră este specializată în activități precum: injectări structurale, hidroizolații și impermeabilizări, hidroizolație cu poliuree, reabilitări și consolidări structurale cu materiale compozite, reparații cu mortare speciale, sablări profesionale, hidrodemolări, demolări clasice, pardoseli epoxidice și poliuretanice, golire rezervoare, stabilizarea solurilor prin injectări, protejarea suprafețelor din beton, refacere rosturilor și altele.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024