Gratis

Asistent manager

Vlarox Baia Mare

Candidatul Ideal

seriozitate si responsabilitate

abilitati si experienta organizatorica

capacitate foarte buna de prioritizare si planificare

atentie distributiva

abilitati dezvoltate de comunicare si de a dezvolta relatii interpersonale

capacitate de luare a deciziilor

cunostinte foarte bune Microsoft Office

aspect placut

Descrierea jobului

se ocupa de relatia cu clientii intrati in magazin sau care solicita informatii telefonic sau pe email

se ocupa de intocmirea de documente specifice activitatii

pastreaza curatenia la locul de munca

asigura legatura dintre persoanele cu functie de conducere si persoane din cadrul organizatiei sau din afara acesteia

se ocupa de apeluri telefonice sau diferite rapoarte si cereri

poate reprezenta managerul la intalniri atunci cand acesta nu este prezent

pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces

Vlarox Fiscal este o companie care se ocupa cu comercializarea caselor de marcat, solutiilor software de vanzare/gestiune si echipamente hardware specifice acestor activitati. Incepand din anul 2018 , Vlarox a devenit importator direct de sisteme PC all in one si monitoare touchscreen , produse in Coreea de Sud iar incepand din 2023 reprezentam acest brand pe intreaga piata din Europa.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024