Gratis

Asistent Manager

MIVINIA SRL

Candidatul Ideal

Locație:
Santandrei, Jud. Bihor

Tipul Jobului:
Full-time
Program de lucru: Luni-Joi: 09:00-16:00

Descriere Job:
Căutăm o persoană serioasă, harnică și punctuală pentru rolul de Asistent Manager. Acest rol necesită competențe bune de utilizare a computerului, inclusiv pachet Office și abilități de navigare pe internet, pentru a asigura suportul administrativ necesar și pentru a facilita comunicarea eficientă între diferitele departamente.

Responsabilități:

Suport în activitățile zilnice ale managerului
Pregătirea documentelor și rapoartelor necesare
Gestionarea corespondenței și a agendelor
Asigurarea suportului pentru echipa de vânzări, inclusiv utilizarea platformei SICAP

Cerințe Minime:

Cunoștințe solide de utilizare a calculatorului (pachet Office, navigare pe internet)
Seriozitate, hărnicie și punctualitate
Abilități de comunicare și organizare
Constituie Avantaj:

Experiența în vânzările B2B
Experiența în utilizarea platformei SICAP
Oferta Noastră:

Salariu atractiv, în funcție de experiență și performanțe
Bonusuri de performanță periodice
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și profesionist

Căutăm un candidat comunicativ, organizat și responsabil, care să se alăture echipei noastre dinamice și în creștere.

Suntem nerăbdători să te cunoaștem și să te integrăm în echipa noastră!

Suntem o firmă specializată în distribuția de birotică, papetărie și produse de curățenie, recunoscută pentru calitatea și diversitatea produselor oferite. Ne extindem echipa și căutăm un Asistent Manager dedicat, pentru a ne sprijini în gestionarea eficientă a activităților zilnice.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024