Gratis

Asistent Manager

HIDROSTYLE SRL

Candidatul Ideal

Deschidem porțile pentru un nou coleg/a in echipa Hidrostyle!
Asumarea responsabilității, capacitatea de a lucra in echipa si implicarea sunt plusurile care te vor ajuta să obtii rezultate performante alături de noi.

Ce este nevoie sa detii:
  • Experienta de minimum doi ani intr-un post similar
  • Studii superioare finalizate in domeniul economic constituie un avantaj
  • Foarte bune cunostinte de contabilitate primara si de gestiune
  • Experienta in lucrul cu softuri contabile
  • Excelente cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office
  • Competente de limba engleza la nivel mediu
  • Abilități excelente de comunicare verbala și în scris
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa, gandire analitica si atentie la detalii
  • Atitudine entuziasta, dorinta de invatare, limbaj si comportament elegant
  • Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Furnizarea de asistenta generala pentru echipa manageriala in activitatile administrative
  • Emiti facturile fiscale pentru clientii organizatiei
  • Verifici corectitudinea datelor si valorilor facturilor primite de la furnizori si le transmiti departamentului contabilitate in vederea efectuarii platilor
  • Urmaresti datele scadente ale facturilor fiscale de la furnizori si pentru clienti
  • Operezi la zi contabilitatea primara utilizand programul Saga
  • Realizezi confirmari de sold anuale ale furnizorilor (fisa cont)
  • Pregatesti dosarul lunar de contabilitate (extrase bancare, deconturi, dispozitii de plata, bonuri de consum etc)
  • Arhivezi electronic si fizic toate documentele pastrand o buna evidenta a acestora
  • Transmiti informatiile lunare necesare pentru intocmirea Rapoartelor de Mediu si Intrastat
  • Actualizezi baza de date in cadrul aplicatiei de tip CRM
  • Interactionezi si mentii relatia cu furnizorii si clientii
  • Elaborarezi si/sau completezi diverse rapoarte solicitate de management
  • Sortezi corespondenda electronica
  • Asigurarea unei primiri profesionale a vizitatorilor si gestionarea corespunzatoare a apelurilor telefonice
  • Asiguri suport tuturor departamentelor organizatiei (editare contracte etc).
Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
  • Iti desfasori activitatea profesionala intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti din punct de vedere profesional
  • Esti parte din programul intern de dezvoltare profesionala si de imbunatatire a abilitatilor
  • Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea.
Activitatea se desfasoara la punctul de lucru situat in: Str Mihai Eminescu nr. 18, Tunari, Ilfov.

HIDROSTYLE este o companie cu o experienta de 10 ani pe piata de SPA si Wellness.
Suntem unic importator si distribuitor al cazilor cu hidromasaj CalderaSpas®, SUA. De asemenea, reprezentam in Romania si brandul de piscine cu inot contracurent Endless Pools, considerat numarul 1 in lume pe acest segment.
Fiecare produs este conceput cu cea mai mare atentie pentru detalii si este riguros testat la cele mai inalte standarde de calitate.
Ne bazam pe o echipa dinamica si ambitioasa, bine pregatita profesional, ce este indrumata de manageri cu experienta in domeniu.
Contribuim din plin la confortul vietii clientilor nostri!

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 9 Mai 2024