Gratis

Asistent Manager

Cube02

Candidatul Ideal

_absolvent studii superioare: studii economice, socio-umane, sau administrarea afacerilor
_capacitatea de a gestiona simultan mai multe activitati de executie si management
_organizare si prioritizare a activitatilor zilnice
_abilitati de comunicare scrisa si verbala, redactare e-mailuri
_fluenta in vorbirea limbii engleze - relatia cu furnizorii straini
_organizarea partii administrative a companiei
_colectare, gestionare si organizare acte angajati noi

Descrierea jobului

Responsabilitati:

_colectarea informațiilor despre orele lucrate, concediile și alte date legate de timpul de lucru pentru fiecare angajat
_asigurarea exactității și corectitudinii informațiilor în documentele redactate
_pregătirea și actualizarea documentelor administrative, cum ar fi rapoarte, prezentări sau foi de calcul
_cunostinte nivel mediu-avansat de Microsoft, in mod special Excel
_contactarea, gestionarea și actualizarea datelor clientilor potentiali
_primirea si furnizarea de informații și asistență generală pt vizitatorii/corespondenta care soseste la birou.

_getionarea partii de logistica si deplasare a angajatilor: cazari, transport, inchirieri masini,
_respectarea și aplicarea procedurilor de protecție a datelor și confidențialității.
_asistență în gestionarea proceselor de resurse umane/recrutare, cum ar fi gestionarea documentelor de angajare și de personal , programarea in cadrul interviurilor cu candidatii selectati, publicarea anunțurilor de recrutare pe diverse platforme online/offline
_indeplinirea altor sarcini administrative atribuite de manager sau echipa din cadrul organizației.

Beneficii:
Dezvoltare profesională: Veti avea oportunitatea de a învăța și de a dezvolta abilități importante în domeniul managementului .
Veti lucra strâns cu managerul pentru a înțelege operațiunile, ceea ce vă poate oferi o perspectivă amplă asupra modului în care funcționează o organizație.
Oportunități de avansare: Prin dobândirea experienței și a cunoștințelor necesare în acest rol, poți avea mai multe șanse de a avansa sau de a te muta către poziții de management senior.
Salariu atractiv,
Pachet de sanatate Regina Maria

Descrierea companiei

Servicii complete pentru amenajari interioare

Avem idei creative, cream ergonomie, stare de bine si oferim produse inovatoare pentru o civilizatie aflata mereu in dezvoltare.

Proiectare & design (interior/exterior) Consultanţă Mobilier Pardoseli (pardoseli profesionale (mochete, covor PVC, pardoseli tehnice, etc.) Sisteme de iluminat Decoraţiuni și obiecte funcţionale

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024