Gratis

Asistent Manager

Pomicultura Ind SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii superioare in domeniul economic.
  • Abilități de comunicare.
  • Cunostinte limba engleză (scris și vorbit) la nivel B2–C1.
  • Atent la detalii și abilități puternice de organizare.
  • Deschidere pentru învățare continuă și adaptabilitate.
  • Cunoștințe în utilizarea programelor din pachetul Microsoft Office, în special Microsoft Excel (creare și gestionare tabele, funcții precum filtrarea, inserarea etc.).

Reprezintă un avantaj:
  • Experiență în domeniul logistic sau comercial, gestionare baze de date.
  • Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Gestionarea sarcinilor administrative zilnice cu acuratețe și atenție la detalii.
  • Contabilitate primara.
  • Comunicare cu partenerii noștri (telefonic, mail, chat zoom).
  • Asigurarea realizării tuturor sarcinilor în timp util, respectând termenele limită.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a menține fluxul de lucru organizat și eficient.
  • Identificarea, propunerea și implementarea îmbunătățirilor cu scopul de optimizare a proceselor administrative.
Beneficii:
• Salariu avantajos.
• Transport dus-intors spre locul de munca.
• Training și coaching adaptate activității noastre.
• Oportunități reale de dezvoltare într-un mediu profesionist.

Pomicultura Ind SRL detine o ferma pomicola de 50 ha in satul Perieni, comuna Probota, judetul Iasi.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024