Gratis

Asistent manager

ORCA SHIPPING SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare in derulare sau in curs de finalizate sau recent absolvite;

- Nivel mediu/avansat de limba engleza

- Operare PC nivel mediu

- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

- Capacitate de gestionare eficienta a timpului;

- Rezistenta la stres;

- Loialitate;

- Capacitate de organizare si planificare;

- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;

- Atentie la detalii, aspect fizic agreabil, tinuta si comportament decent;

- Abilitatea de a invata lucruri noi;

- Responsabilitate, corectitudine si seriozitate;

- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate, eficienta si diplomatie;

- Pro-activitate si dorinta de invatare si dezvoltare continua;

Descrierea jobului

- Intampina clientii/vizitatorii si ofera informatii;

- Asigura asistenta, la cerere, pentru intalnirile conducerii firmei;

- Indeplineste toate sarcinile specifice secretariatului (receptionare si redistribuire de apeluri, faxuri, corespondenta, mailuri,achizitii,organizare si arhivare documente, etc);

- Asigura la cerere interfata cu clientii si cu alte structuri din afara societatii (administratia publica, ziare, posta,furnizori);

Ofera suport administrativ pe durata auditurilor interne, externe (furnizare documente solicitate, scanare documente, funizare evidente si diverse inregistrari specifice);

- Mentine legatura cu furnizorii administrativi si asgura monitorizarea derularii contractului in termenii agreati;

- Indeplineste si alte sarcini primite de la superiorii ierarhici.

Suntem o companie infiintata in anul 2005, cu domeniul principal de activitate de agenturare nave maritime si ca obiect secundar transportul rutier de marfuri generale.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024