Gratis

Asistent Manager

RARA Logistic

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana dinamica, sociabila, dornica sa invete si sa se dezvolte alaturi de noi.

Descrierea jobului

Pozitia de Asistent Manager in cadrul companiei include o serie de activitati administrative si de back-office.

Printre responsabilitati se numara:
  • Urmarire ISCIR utilaje, stivuitoristi
  • Urmarire istoric reparatii utilaje
  • Raportare lunara consum carburant
  • Management paleti, urmarire intrari si iesiri
  • Management retururi marfa
  • Intocmire raport activitate personal depozit (picking, etichetare, etc)
  • Analiza oferte primite de la furnizori
  • Relatii cu furnizorii
  • Spete administrativ general (relatia cu autoritati, primarie, DSVSA, etc)
  • Alte sarcini administrative solicitate de Management.

Descrierea companiei

RARA este o afacere de familie din România, județul Sibiu,

Sub umbrela RARA se regăsesc 3 domenii distincte de activitate: construcții, logistica si turism.

Grupul detine 120 angajați care activează in toate cele 3 domenii cu echipe flexibile, bine pregătite, dedicate, responsabile si interconectate.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024