Gratis

Asistent manager

S.C. SKY GROUP SRL

Candidatul Ideal

Cautam Asistent manager!
  • Cunostinte foarte bune de gramatica pentru redactarea de scrisori oficiale;
  • Experienta similara;
  • Persoana organizata si disciplinata;
  • Persoana cu principii si valori morale;
  • Cunoscatoare de limba engleza;
  • Dornica de dezvoltare personala;
  • Persoana optimista si cu simtul umorului;
  • Skilluri puternice de comunicare.
  • Experienta in redactare si punere in aplicare a procedurilor companiei.
  • Experienta in auditare.

Descrierea jobului

  • asigură legătura dintre persoana cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia;
  • se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şi cereri sosite pe numele persoanei cu funcţie de conducere si nu numai;
  • se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă ) persoanei cu funcţie de conducere şi redactează răspunsuri la aceasta (în măsura în care este abilitată să facă acest lucru);
  • stabileşte agenda de întâlniri zilnice ale managerului pe baza programului acestuia şi în limita timpului disponibil;
  • se ocupă de agenda de călătorie (bilete de avion, cazare la hotel, etc.);
  • întâmpină (şi conduce) persoanele pe care managerul urmează să le întâlnească;
  • organizează şi coordonează întâlniri şi conferinţe;
  • concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte;
  • poate reprezenta managerul la întâlniri atunci când acesta nu este prezent;
  • primeşte, înregistrează, scanează si arhiveaza documente contabile şi juridice si le distribuie conform procedurilor interne;
  • pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces;
  • coordoneaza activitatea anumitor departamente conform Organigramei;
  • realizeaza diverse sarcini administrative;
  • atributii HR.
Beneficii:
  • salariu fix negociabil;
  • tichete de masa;
  • posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

De mai bine de 18 ani, compania Sky Group își păstrează poziția printre liderii pieței de printing din România. În tot acest timp, am continuat să construim pe o bază solidă de know-how și să îmbunătățim constant produsele și serviciile, răspunzând cerințelor de funcționalitate și competitivitate cu eficiență și dinamism.

Sky Group este unic importator si distribuitor ai produselor Sky Print si totodata unici importatori ai echipamentelor de printare ( imprimante si multifunctionale ) marca Pantum (by Lexmark)

Cu o retea de distributie de peste 1000 de revanzatori la nivel national , peste 60 de angajati ,o linie proprie de productie , o linie CTC , depozit de peste 2000mp , compania se dezvolta exponential de la an la an ,oferind totodata angajatilor oportunitatea de avansare accelerata in cadrul companiei.

Sky Group dispune de unul dintre cele mai puternice departamente de telesales atat pe distributia nationala cat si pe departamentul B2B.

Pentru mai multe detalii despre companie va invitam sa accesati siteurile noastre : www.skygroup.ro , www.skyprint.ro

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 14 Mart. 2024 Expiră 13 Apr. 2024