Asistent Manager

SC CHEMARK ROM SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Absolvent al unei forme de invatamant superioare;
- Capacitate de planificare si prioritizare, atentie la detalii;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint), navigare internet;
- Cunostinte bune de limba engleză scris/vorbit;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
- Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
- Capacitate de a respecta termene limită;
- Dorința și abilitatea de a învata lucruri noi;
- Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate.

Descrierea jobului

- Indeplinirea activităților zilnice de secretariat;
- Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;
- Primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate;
- Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
- Preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosarierea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați;
- Redactarea corespondenței de afaceri, necesară desfășurării activității zilnice;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail;
- Actualizarea bazei de date - documente;
- Rezervări hotel parteneri externi, etc.
- Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management;
- Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei.

Beneficii:
- program 08:00 - 16:00;
- telefon, transport asigurat;
- salariu motivant + bonuri masă (se discută la interviu);
- asigurare pensie privată;
- card de sănătate în rețeaua MedLife.

Chemark Rom este unul din principalii furnizori de servicii de ambalare produse de protecție a plantelor din Romania. Colaborăm în exclusivitate cu producători multinaționali precum BASF, TCI Tradecorp International, De Sangosse, JH Biotech Inc, Helm AG, Nufarm Romania, Innvigo, Belchim. In prezent Chemark Rom deține o rețea de distribuție națională formată din 16 puncte de lucru (fiecare cu depozitul propriu). Principalele produse pe care le comercializăm prin intermediul unei reșțele proprii de vânzări sunt: produse de nutriția plantelor, produse protecția plantelor livrate catre marii fermieri sau într-o gamă foarte diversă de microambalate către o rețea de aproape 500 magazine agricole.
Publicat 9 Aug. 2022 Expiră 8 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.