Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatii trebuie sa aiba urmatoarele aptitudini:
• Persoana organizata, meticuloasa si responsabila;
• Cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet, social media;
• Îndeplinirea sarcinilelor specifice secretariatului (preluare și redirecționare apeluri, corespondenţă, mailuri, îndosariere și arhivare corespondenta etc);
• Elaborarea și redactarea documentelor, redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice;
• Inregistrarea documentelor de intrare / iesire, intocmirea contractelor, ordinelor de deplasare etc;
• Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
• Primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate;
• Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor;
• Preluarea comenzilor și gestionarea expedierii acestora (împachetare/AWB, etc);
• Dezvoltarea și menținerea relațiilor de colaborare cu diverși parteneri;
• Menținerea relației cu firma de contabilitate ;
• Creearea pontajelor;
• Intocmirea si verificarea documentelor specifice (deconturi transport si documente anexe);

Descrierea jobului

Ce cautam - dorim să recrutăm o persoană responsabilă care să preia atribuţiile specifice postului de asistent manager/secretariat.
Beneficii:
• Mediu de lucru prietenos, intr-un domeniu relaxant, alaturi de o echipa cu perspective;
• Salariu motivant;
• Posibilitate de dezvoltare si specializare.

Descrierea companiei

Cine suntem?

Karibu Studio a fost infiintata in anul 2017 si are ca principal obiect de activitate: oferirea de solutii complete de arhitectura peisagistica: de la concept, proiectare pana la implementarea propriu-zisa, impreuna cu arhitecti si designeri de interior, pentru clienti publici si privati din Romania.
Intreaga echipa creeaza si intretine medii inspirate de natura, in birouri, zone rezidentiale, spatii comerciale, spatii HORECA etc., pentru a raspunde la nevoia fireasca a oamenilor de a se conecta cu natura in mediile in care traiesc, invata sau lucreaza.

Unde ne gasesti:
karibu-design.ro
facebook - karibudesignvegetal
instagram - karibu_interior_landscaping
Publicat 25 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 24 Aug. 2022