Asistent manager

Dream Fish S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent/a de studii superioare
  • Experienta anterioara pe un post similar
  • Cunostinte minime de contabilitate primara
  • Cunostinte foarte bune de operare PC Office (Word, Excel), internet
  • Capacitate de organizare a timpului si sarcinilor la locul de munca
  • Atentie la detalii si la termenele limita
  • Responsabilitate si seriozitate
  • Cunostinte foarte bune de limba engleza

Descrierea jobului

Atributii:
  • Realizarea activitatilor delegate de manager
  • Asigurarea suportului administrativ pentru companie
  • Administrarea si organizarea documentelor (facturi, contracte, baze de date)
  • Mentinerea relatiei cu firma de contabilitate, furnizorii si clientii
  • Gestionarea relatiei cu anumiti colaboratori, cu suportul managerului
  • Redactarea si elaborarea anumitor documente, la solicitarea si cu suportul managerului
  • Elaborarea și redactarea documentelor suport pentru operatiuni contabile (ex. Deconturi, Foi de parcurs, Ordine de deplasare)
Ce oferim:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Flexilbilitatea de a lucra de la domiciliu (partial telemunca)
  • Posibilitati de promovare si marire salariala in functie de implicare si rezultate

Descrierea companiei

Dream Fish SRL
  • Importator de hrana pesti si echipamente piscicultura
  • Companie premiata, pe primul loc in topul firmelor de profil
Publicat 28 Mai 2022 Expiră 27 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.