Asistent Manager

EUROSURVEY S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

We’re hiring our own Superhero Asistent Manager!

Cautam o #Wonderwoman care isi ajuta colegii, empatica, responsabila si atenta la detalii.

“Superputerile” ei trebuie sa fie:
  • absolventa de studii superioare;
  • experienta de cel putin 2 ani pe un post similar;
  • engleza nivel avansat.

Descrierea jobului

Atributii:
  • Persoana de legatura cu protectia & medicina muncii – evidenta si programare Medlife;
  • Evidenta concedii de odihna si zile lucrate (pontaj);
  • Evidenta contracte clienti (facturi, pontaj, foi de parcurs);
  • Comenzi Fan Courier;
  • Evidenta registraturii (intrari/iesiri documente);
  • Redactare PV de predare-primire documentatii cadastrale;
  • Evidenta consumabilelor de birou ( + comenzi );
  • Evidenta autoturisme (asigurare, ITP, rovinieta).
Responsabilitati:
  • Are obligatia de a respecta prevederile Regulamentului intern, normele PSI si de protectie a muncii;
  • Executarea taskurilor incredintate la teremenele stabilite;
  • Conduita decenta fata de superiori, colegi si terte personae cu care intra in contact pe toata perioada programului de lucru;
  • Coordonarea relatiei cu furnizorii companiei;
  • Persoana de legatura cu departamentul contabil si cel tehnic.
Competente:
  • Excelente abilitati de organizare si comunicare.
  • Atenţie distributivă;
  • Cunostinte PC (MS Office);
  • Program de lucru: 5 zile/saptamana, 8 ore pe zi.

FIRMA CU ACTIVITATE IN DOMENIILE: SCANARE3D - MASURATORI TOPOGRAFICE

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 21 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022