Asistent Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos si vrei sa faci parte dintr-o echipa frumoasa, asteptam cv-ul tau!

- zambitor, amabil, dornic de a invata cat mai multe;
- rezistenţă la stres, flexibilitate, răbdare, atenţie la detaliu;
- bune abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
- usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
- asumarea responsabilitatilor;
- rezistenta la sarcini repetitive;
- capacitate de relationare interumana;
- adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
- echilibru emotional.

Descrierea jobului

- primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
- ridicarea si expedierea corespondentei la destinatari;
- inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducre, aplicarea stampilei si repartizarea acestora la compartimentele firmei;
- pastrarea stampilelor;
- pastrarea si operarea in registrul cu evidenta delegatiilor din cadrul organizatiei;
- pastrarea si operarea in registrul cu evidenta dispozitiilor conducerii;
- primirea persoanelor care doresc sa ia legatura cu conducerea, asigurarea de protocol;
- asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
- primirea si transmiterea notelor telefonice;
- asigurarea bunei relaţii cu furnizorii de bunuri şi servicii de consum (birotică, papetărie, energie termică, energie electrică, regia apă – canal, salubritate, primăria, trezoreria, băncile, etc.)
- îndosarierea contractelor de muncă, distribuirea fluturaşilor de salarii, fişelor de instruire şi protecţia muncii;
- menţine legătura cu toate departamentele (personal, achiziţii, vânzări, logistică, administrativ) pentru întocmirea dosarelor necesare desfăşurării activităţilor specifice;

În 1998 am făcut primii paşi în domeniul vânzării de pardoseli şi acoperitoare de sol. Am urmărit mereu să oferim confort clienţilor si colaboratorilor sub forma celor mai bune tipuri de mochetă, linoleum, covor PVC şi covoare, adaptate la trendurile pieţei şi la valorile companiei: profesionalism, promptitudine, progres.

Cu o experienţă de peste 18 ani pe piaţa din Romania, Pro Confort a strâns un portofoliu de peste 1000 de proiecte finalizate, dintre care Atra Doftana, Genpact Romania, Intact Media Group, Romexpo, Hotel Traube si Binderbubi Medias, Hotel Afrodita Venus, s.a.m.d.

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022