Asistent manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Personalitate plăcută cu excelente abilități de comunicare și relaționare.
  • Cunoștințe de limba engleză scris și vorbit la nivel mediu - avansat.
  • Bun utilizator al pachetului Microsoft Office, Microsoft Windows, Google Drive.
  • Abilități tehnice generale de utilizare PC și aplicații de lucru.
  • Orientarea către oameni și adaptabilitatea la schimbări sunt calități esențiale.
  • Atitudine pozitivă și proactivă, spirit creativ.
  • Gândire analitică, caracter organizat, atenție distributivă, planificarea sarcinilor și priorităților.
  • Experiență în planificarea evenimentelor la nivel de companie, activități de călătorie: bilete de avion, cazare și rezervări.
  • Capacitatea de a rezolva situații, sarcini multiple și de a respecta termenele limită.
  • Tact, diplomație, loialitate, prezență de spirit.
  • Experiență pe un post similar cu responsabilități de administrare în cadrul unui birou reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

  • Organizarea, coordonarea și aprovizionarea biroului cu articole consumabile sau necesare desfășurării activității.
  • Gestionarea necesarului de birotică pentru toate departamentele.
  • Preluarea, sortarea, înregistrarea, îndosarierea și arhivarea corespondenței primite.
  • Gestionarea atentă și corectă a tuturor documentelor.
  • Efectuarea expedițiilor de plicuri/colete.
  • Activități de protocol, întâmpinarea partenerilor și a furnizorilor.
  • Îndeplinirea unor sarcini suplimentare trasate de către managerul direct.
  • Menținerea contactului cu departamentele companiei.
  • Oferirea de suport în procesele de recrutare.

Beneficii:
  • O poziție stabilă într-o companie în expansiune.
  • Pachet salarial competitiv și tichete de masă.
  • Asigurare medicală privată.
  • Echipă tânară, mediu relaxat de lucru.
  • Evenimente deosebite și alte beneficii.

Green Tree Marketing SRL este o companie IT cu creștere rapidă în industria de marketing online, construind și dezvoltând platforme unice și de înaltă calitate. Cu sediul în București, lucrăm îndeaproape cu companii internaționale de tehnologie, oferindu-le tehnologii avansate, produse web, management baze de date, design, suport și alte servicii.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022