ASISTENT MANAGER

Sanatate Noua - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- absolvent de studii superioare;
- experiență de minim 3 ani într-o poziție similară;
- limba engleza , reprezinta avantaj cunoașterea limbii germane este un avantaj, dar nu un criteriu de selectie
- cunostiinte de operare PC, navigare Internet, E-mail, aplicații Word și Excel, - reprezintă avantaj cunoașterea aplicației Power Point;
- bune abilități de comunicare și relationare cu pacienții, colegii si medicii
- atenție la detalii și orientat către calitate;
- capacitatea de a se adapta unui mediu de lucru modern și dinamic, orientat către pacient și nevoile acestuia.
- sa fie organizat
- sa fie dispus sa stea peste program contracost in caz de nevoi ocazionale
- sa fie serviabil si sociabil
- sa fie amabil cu pacientii si colegii
- sa fie harnic
- sa fie dispus sa invete despre ceea ce facem noi
- sa fie dispus sa isi inlocuiasca colegii in caz de nevoie
- punctualitate, atentie la detalii, spirit de echipa, respect pentru colegi
- sa aiba cunostiinte minime de social media

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- organizează cadrul general de deschidere și închidere a activității punctului de recepție;
- oferă informații despre serviciile centrului ( informații de consiliere privind tehnicile de diagnosticare și terapiile utilizate, precum și informații despre pachetele / produsele speciale) și promovează campaniile existente;
- întâmpină pacienții care sosesc în centru, înregistrează datele personale în calculator, identifică nevoile acestora în vederea oferirii la centru a serviciilor adecvate și îi indrumă către sala de așteptare, respectiv cabinetul medical unde va avea loc consultația sau terapia;
- preia apelurile telefonice si emailuri și programează pacienții;
clasează și arhivează rezultatele, fișele sau dosarele medicale și cerințele pacienților;
- gestionează corespondența centrului ( atât electronică cât și clasică);
realizează atribuții de contabilitate primară (întocmește zilnic registrul de casă; efectuează decontul pacienților cu numerar sau card; încasează contravaloarea seviciilor prestate și completează facturi fiscale, chitanțe, dispoziții de plată);
rezolvă situațiile care pot fi problematice și solutionează eventualele reclamații
- face colete si le trimite pentru serviciul de livrari produse clinica
- efectuarea de terapii alternative prin intermediul celor mai moderne si actuale aparaturi
- sa ofere sprijin pacientilor in intelegerea procedurilor efectuate
- sa fie dispus sa invete cele mai noi metode de tratament alternativ pe care le oferim
- sa coordoneze echipa si sa optimizeze bunhul curs al programarilor
- sa aplaneze posibile conflicte cu clientii sau intre colegi
- sa verifice daca se respecta procedurile implementate si protocoalele clinicii

Oferim conditii excelente de munca, satisfactia rezultatelor medicale, colaborare si dezvoltare pe termen lung. inVeti incepe cu o perioada de training pentru acomodarea cu procedurile si terapiile utilizate in centrul nostru.

BENEFICII:
- traininguri cu specialisti din strainatate sustinute de firma
- condiții de muncă într-o echipă de profesioniști.
- bonusuri pentru rezultate extraordinare
- team buildinguri anuale

Clinica Transilvania Healing Centre a fost înființată din dorința de a oferi un ajutor real atât pacienților cu un diagnostic, cât și în medicina preventivă prin realizarea unui diagnostic și tratament complex de medicină biofizică. Scopul nostru este să depistăm cauzele bolilor, să realizăm diverse corelații între disfuncții ale organelor, sistemelor din corpul uman și să aplicăm un tratament cât mai eficient, adaptat necesităților fiecărui individ. Sistemul integrwativ de diagnostic și tratament, care și-a demonstrat deja eficacitatea în tratamentul a mii de pacienți, constă în evaluarea complexă, funcțională și structurală a situației generale a organismului și în adaptarea individualizată a terapiei cu diverse metode de vindecare biologice.

Publicat 26 oct. 2021 Reactualizat 23 nov. 2021 Expiră 25 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos