de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 07 Dec 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Absolvent studii medii/superioare
-Permis conducere categoria B
-Limba engleză - . nivel mediu/avansat;
-Cunostinte bune operare PC - Microsoft Office, Internet, etc..
-Persoana atenta si organizata, cu abilitati foarte bune de comunicare, abilitati de organizare, sistematizare si atentie la detaliu;
-Seriozitate, persoana dinamica, proactiva;
-Persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, comunicativa, punctuala, organizata, disciplinata;
-Rezistenta la stres
-Excelente abilitati de comunicare si relationare;

Descrierea jobului

-administrarea documentelor si organizarea acestora;
-activitati specifice de secretariat: telefon, e-mail, posta, curier (preluare si transmitere mesaje, redactare corespondenta simpla, expediere corespondenta, primire vizitatori), copiere si scanare documente;
-raspunde de inregistrarile de contabilitate primara, intocmire NIR, facturi, si de verificarea financiara a contractelor societatii
-raspunde de relatia cu bancile
-managementul documentelor companiei( sortare, redactare, expediere, arhivare etc )
-persoana de legatura cu departamentul contabil
-facturarea serviciilor prestate, evidentierea facturilor si urmarirea incasarii;
-intocmirea imputernicirilor si a delegatiilor
-diverse sarcini de PR si protocol;
-coordonează fluxul informaţional asigurându-se ca informaţia ajunge în timp util către persoanele interesate;
-gestioneza documentele care intra/ies din firma prin inregistrarea, sortarea, distribuirea, arhivarea, predarea lor in atentia persoanelor interesate;
-pastrarea evidentei coordonatelor de contact ale tuturor colaboratorilor
-program de lucru: Luni - Vineri intre orele 09.00-17.30

Suntem o companie mica dar in plina expansiune ,cu un colectiv sudat in care fiecare persoana isi are locul sau important pentru atingerea performantelor dorite .
Societate comerciala integrata perfect in mediul concurential, avand ca obiect principal de activitate comertul de aparatura de masura si control,electrice si electromecanice ,armaturi,produse de etansare,etc.

Expirat
Asistent Manager  -  MESSYSTECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles