de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Asistent manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Așteptările noastre față de candidat:

- open-minded;
- abilităţi excelente de comunicare;
- spirit de iniţiativă;
- dorința de a lucra în cadrul unei echipe;
- curios, creativ și deschis la noutate și inovație;
- studii superioare;
- permis de conducere categoria B;
- engleza și franceza constituie un avantaj;
- experiența în domeniu constituie de asemenea un avantaj

Descrierea jobului

Atribuții / Activitatea ta implică:

- asistență pe partea de project management;
- asistență pe partea de management, marketing și vânzări.

La ce să te aștepți din partea noastră / Facilitați :

- proiecte frumoase, atmosfera prietenoasă, pozitivă;
- mediu de lucru antrenant și profesionist;
- salariu fix competitiv;
- program de lucru de 8 ore;
- mașină, laptop și telefon de serviciu.

Ți-am atras atenția? Mai multe îți spunem la interviu.
Te așteptăm cu interes, în echipa noastră! Pentru ca ești bun și vrei sa lucrezi cu cei mai buni!

Descrierea companiei

M2M Design & Property Solutions partener UNIQUE Residence.

Suntem o agenţie recent deschisa în Botoșani, componentă a grupului M2M Property Solutions ce oferă servicii de consultanță și management de proiect, design de interior și intermedieri imobiliare, partener UNIQUE Residence.

Expirat
Asistent manager  -  M2M Design & Property Solutions SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles