Publicat 22 Apr 2019 | Expiră 23 Mai 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana dinamica si comunicativa;
cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
absolvent de studii superioare
capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp
capacitate de a respecta termene limită
atenție către detalii
plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi
responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate

Descrierea jobului

Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de Managerul General
Gestionare comenzi de servicii
Cunoștințe bune operare Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
Preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați
Actualizarea bazei de date documente
Redactarea corespondenței necesară desfășurării activității zilnice

Our vision : "To be a world company that produces creative solutions with its business partners while making a difference in its activities and its areas of activity, creates a difference with its technology and brands, and respects the individual and the environment".

Our mission : "Şişecam adds value to life with its products that create quality and comfort; Is a company that respects human beings, nature, and law".

Expirat
Asistent Manager  -  GLASSCORP SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles