Publicat 10 Apr 2019 | Expiră 11 Mai 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolventa cu studii superioare
Persoana comunicativa, organizata, responsabila, orientata spre rezultate si atenta la detalii
Capacitate de concentrare pentru realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
Cunostinte foarte bune de Microsoft Office si navigare pe internet
Cunostinte de lb. Engleza mediu spre avansat

Descrierea jobului

Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice, a mailurilor si distribuirea corespondentei
Organizarea diverselor activitati administrative si de protocol
Comunicarea intr-un mod profesionst si diplomat cu membrii interni ai companiei si cu partenerii de business, precum si asigurarea optima a circuitului informatiilor si a documentelor
Intocmirea si redactarea de adrese si alte documente
Arhivarea corecta a documentelor
Tinerea registrelor la zi
Realizarea comenzilor de papetarie si redistribuirea produsele catre punctele de lucru
Eliberarea adeverintelor solicitate de catre angajati
Realizarea etapelor de angajare si operarea in programul de evidenta al salariatilor
Tinerea sub control a valabilitatea tuturor asigurarilor specifice societatii si reinnoirea lor prin firma colaboratoare

Oferta noastra: Salariu atractiv, program fix, mediu de lucru tanar si dinamic, posibilitati de invatare si dezvoltare personale.

Persoana de contact: Andrada Suteu, telefon: 0736-391203. CV – ul va rog sa l trimiteti pe adresa de mail: e-mail: andradasuteu@salice.ro sau sa aplicati direct pe Ejobs.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  SC Salice Comprod SRL