Publicat 11 Mar 2019 | Reactualizat 08 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Absolvent al unei forme de invatamant superioare tehnice sau economice;
- O persoana activa, inteligenta, serioasa si corecta;
- Capacitate de a prioritiza sarcinile, gandire logica si memorie buna;
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa;
- Cunostinte bune de limba engleza ;
- Cunostinte de operare calculator si Microsoft Office (Word, Outlook si Excel avansat);
- Proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post;
- Spirit de observatie si atentie la detalii;

Descrierea jobului

- Verifica si completeaza dosarele administrative de studiu;
- Intocmeste protocoale, formulare de raportare a cazului, rezultate, rapoarte si rezumate pentru studii de siguranta;
- Verifica anexele studiilor de siguranta;
- Pregateste si expediaza coletele solicitate;
- Raspunde solicitarilor clientilor prin e-mail;
- Trimite clientilor documentele necesare prin e-mail;

Eurofins Evic Product Testing Romania SRL este cel mai mare centru privat de cercetare, experimentare și evaluare pentru produse cosmetice, biocide, dispozitive medicale și nu numai din România.
Înființată în anul 2004, compania a oferit încă de la început servicii de cea mai bună calitate, de evaluare a produselor cosmetice din punct de vedere al siguranței și eficacității. De la an la an, gama noastră de servicii s-a diversificat acoperind atât tendințele pieței cât și solicitările specifice ale fiecărui client.

Expirat
Asistent Manager  -  EUROFINS EVIC PRODUCT TESTING ROMANIA S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles