Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 18 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Este absolvent de studii superioare;
  • Cunoaste limba engleza la nivel mediu (scris, citit, vorbit);
  • Cunoaste limba germana - poate reprezenta un avantaj, nu este criteriu obligatoriu;
  • Are abilitati de birotica si secretariat;
  • Are cunostinte de operare PC - pachetul MS Office;
  • Are o prezenta agreabila, abilitati de comunicare si relationare;

Descrierea jobului

  • Asigura suportul administrativ pentru management si activitatea companiei;
  • Preluarea si gestionarea corespondentei;
  • Preluarea si efectuarea de apeluri telefonice;
  • Alte responsabilitati specifice - de ex.: tehnoredactare, comunicare interna/externa etc.
  • Activitati de protocol;
  • Intocmirea rapoartelor specifice
  • Postul este disponibil pentru o perioada determinata de 2 ani.

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv; tichete de masa; al 13-lea salariu; pensie facultativa.
  • Transport asigurat
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut

Rondocarton Targoviste este parte a grupului austriac Rondo Ganahl, care detine 8 fabrici in Austria, Ungaria, Germania, Romania si Turcia. Rondocarton Targoviste si-a inceput activitatea in anul 2008 si are o capacitate de producție de 120 mil. m2 p.a.
In prezent are 260 de angajati.
Ne gasiti aici: www.rondo-ganahl.com

CV-urile se pot trimite si pe adresa de e-mail AngajariCluj@rondo-ganahl.com sau se pot depune la sediul companiei - Targoviste, str. Laminorului nr. 40.

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  Rondocarton SRL Targoviste