Publicat 14 Feb 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare
- Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara
- Limba engleza –nivel avansat
- Utilizare PC (Microsoft Office, Outlook, internet)
- Utilizare aparatura de birou (copiator, imprimanta, fax, telefon)
- Bune abilitati de organizare si comunicare
- Orientare catre rezultate
- Bune abilitati de lucru in echipa
- Flexibilitate
- Atentie distributiva
- Asertivitate
- Proactivitate
- Capacitate de lucru sub presiune

Descrierea jobului

- Inregistreaza hotararile si deciziile luate de conducere, aplica stampila si le repartizeaza catre departamentele / compartimentele firmei
- Pastreaza si opereza in registrul de evidenta delegatiile din cadrul organizatiei
- Pastreaza si opereaza in registrul de evidenta dispozitiile conducerii
- Primeste persoanele (clienti, vizitatori, candidati, furnizori) care doresc sa ia legatura cu angajatii Societatii si asigura protocolul pentru intalniri
- Asigura legaturile telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei
- Tehnoredacteaza documente
- Intocmeste si actualizeaza baze de date
- Rezerva biletele de calatorie (transport, cazare, participari conferinte etc.) pentru directorii Societatii
- Intocmeste necesarul de materiale necesare pentru protocol
- Gestioneaza registrul de intrare/iesire a documentelor
- Pastreaza si actualizeaza baza de date cu rechizite pentru toata compania
- Centralizeaza lunar necesarul de rechizite pentru angajatii companiei, supune spre aprobare cererile de rechizite
- Comanda rechizitele la furnizorul agreat si distribuie rechizitele departamentelor companiei
- Pastreaza o evidenta a publicatiilor (reviste, ziare, consiliere profesionale) la care este abonata Societatea
- Innoieste abonamentele la publicatiile de interes pentru directorii companiei (reviste, ziare)
- Scaneaza si pregateste documentatia de predare a apartamentelor pentru consultantii de vanzari

IMPACT Developer & Contractor este o societate comerciala pe actiuni, cu capital integral privat mixt, ce activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare.
Inca din anul 1991 la intrarea sa pe piata, Impact Developer & Contractor s-a remarcat ca unul dintre cei mai importanti si de succes dezvoltatori din Romania.
In anul 1995, Impact Developer & Contractor a introdus, pentru prima data in Romania, conceptul de "ansamblu rezidential".
Din anul 1996 este este primul dezvoltator imobiliar cotat la Bursa Romana de Valori Bucuresti.
In anul 1998 Impact devine membru al National Association of Home Builders - USA. Compania este considerata astazi, la nivel european, ca fiind un etalon pentru piata dezvoltarilor imobiliare din Romania avand o prezenta activa pe pietele imobilare internationale.
Incepand cu anul 2006 Compania Impact lanseaza pe piata imobiliara din Romania proiecte de dezvoltare mixta (integrand residential, office, retail, comercial cu functiuni publice de cartier). Aceste proiecte au o scara de dezvoltare larga si aduc pe piata din Romania un nou concept de dezvoltare: "Comunitate Urbana Integrata".

Expirat
Asistent Manager  -  IMPACT Developer&Contractor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles