Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce vrei să te faci când vei fi mare?
"Alege un job care îţi place şi nu va mai trebui să munceşti nicio zi în viaţa ta", a gândit Confucius în urmă cu mii de ani. Dacă te atrage Lumea Cărților și ți-ar plăcea să lucrezi în compania personajelor literare, vino să faci parte din echipa noastră! Avem nevoie de o Zână a eficienței (Asistent Manager) care să mențină pacea și fericirea la Târgul Cărții.

Abilități necesare:
- Cunoştinţe temeinice de operare PC (Internet, Word și Excel);
- Cunoștințe de contabilitate primară (efectuare NIR-uri, întocmire deconturi de cheltuieli, facturare etc.);
- Atenție distributivă;
- Capacitate de organizare a informațiilor și de prioritizare a sarcinilor;
- Proactivitate și sociabilitate;
- Constituie un plus certificatul de Inspector Resurse Umane.

Descrierea jobului

În vreme ce unele zâne fac muncă de teren, cele cu adevărat iscusite stau la birou și au grijă ca toate poveștile să se desfășoare așa cum trebuie. Iată ce va trebui să faci:
- să preiei apeluri telefonice și să gestionezi corespondența;
- să răspunzi la e-mailuri;
- să realizezi activități de contabilitate primară (NIR-uri, facturi, evidența plăților etc.);
- să tehnoredactezi documente;
- să scanezi și să arhivezi documente.

Înființat în 2012, TargulCartii.ro, librărie și anticariat electronic, pune la dispoziția cititorilor cărți din variate domenii de interes, publicate de numeroase edituri prestigioase din România.

Obiectivul TargulCartii.ro este de a promova arta și știinta prin intermediul multitudinii de carți noi și vechi oferite spre vânzare - pagini de beletristică, tehnică, enciclopedii, dicționare, critică și studii, carte pentru copii și altele.

Expirat
Asistent Manager  -  TARGUL CARTII SRL