Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

ASISTENT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunoștinţe avansate de utilizare PC și operare MS Office
  • Gândire analitică, logică, atenţie distributivă
  • Excelente abilităţi de comunicare și relaţionare, implicare, seriozitate, iniţiativă, abilităţi de organizare
  • Abilitatea de a învăța software-ul specific companiei dacă este necesar.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Se ocupă de corespondenţa (email) persoanei cu funcţie de conducere şi redactează răspunsuri la aceasta (în măsura în care este abilitată să facă acest lucru)
  • Se ocupă de apelurile telefonice
  • Elaborează si redactează rapoartele, prezentările si situațiile solicitate de către management
  • Actualizează constant documentele de birou
  • Gestionează și arhivează documentele solicitate
  • Asigură un flux corect și eficient de informații, intern și extern.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Mediu de lucru motivant bazat pe încredere și respect reciproc.

HoReCa Papatya - firmă specializată în domeniul hotelier, distribuție cosmetice hoteliere, textile hoteliere (personalizate și nepersonalizate), produse pentru design interior: perdele, mobilier, candelabre, veselă din porțelan, tacâmuri, accesorii din inox ș.a.m.d.

Începând din anul 2014, cu două sucursale deschise în Cluj, respectiv București, ne-am bucurat și ne bucurăm să continuăm colaborarea cu multe hoteluri de tradiție. Însă, pe principiul "Omul sfințește locul", punem preț pe oamenii cu care lucrăm. Dacă ești o persoană deshisă, sociabilă, cu spirit de inițiativă, te așteptăm în echipa noastră!

Expirat
ASISTENT MANAGER  -  S.C. SELECTRON INVEST S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles