Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

ASISTENT MANAGER

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Limba engleza la un nivel avansat;
​Cunostinte MS OFFICE;
​Abilitati de comunicare;
​Persoana organizata, ambitioasa, riguroasa, punctuala, capabila sa prioriteze sarcinile si sa respecte termenele limita, multitasking;
​Spirit de echipa si atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Asigura primirea, inregistrarea si distribuirea corespondentei;
​Este responsabil cu distribuirea apelurilor telefonice si a e-mailurilor;
​Copiere/scanare/printare/redactare/tehnoredactare diferite cereri, etc.;
​Efectueaza diferite sarcini de secretariat.

Fondata in 2006, Pop si Asociatii este o firma independenta de avocatura ce ofera servicii de corporate, tranzactii si litigii, achizitii, in o maniera eficenta, bazata pe strategie si cunostinte practice.

Pop si Asociatii este bazata pe urmatoarele principii de baza:strategie si agilitate, dedicare si tenacitate, inovatie si un spirit de antreprenoriat, respect pentru oameni si integritate.

​Combinam experienta pe care o avem pentru a ne implini obiectivele eficient, prompt, economic si pentru a asigura o continuitate.

ASISTENT MANAGER  -  POP SI ASOCIATII SCA