Publicat 13 Feb 2018 | Reactualizat 10 Apr 2018 | Expiră 15 Apr 2018

Asistent Manager

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Competente lingvistice: franceza si engleza – nivel avansat;
- Bune cunostinte de operare PC MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
- Experienta in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj;
- Atitudine orientata catre Client, reactivitate, precizie, atentie la detalii, gandire structurata, spirit de analiza si sinteza;
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, curiozitate intelectuala, creativitate, initiativa si autonomie, flexibilitate si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Intr-un context international trilingv român, francez, englez :
- Asigura activitatea de secretariat la nivelul diverselor entitati Client ale Grupului Renault
( DA RNPO, DQSC, DEV, DEA-S ) ;
- Asista Managerul in realizarea sarcinilor sale, folosind cunostinte aprofundate de secretariat si gestiune administrativa;
- Aplica proceduri in activitatea sa, contribuie la buna perceptie a imaginii sectorului, cunoaste bine societatea ;
- Asigura interfata dintre entitatile Client ale Grupului Renault ( DA RNPO, DQSC, DEV, DEA-S ) si diverse alte sectoare de activitate.

Grupul de origine franceza RENAULT, care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN, va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului.
Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Expirat
Asistent Manager  -  Renault Romania