Gratis

ASISTENT MANAGER - BUCURESTI

WHITELAND Import Export SRL

Candidatul Ideal

- studii medii/superioare;
- abilitate in operarea programelor Microsoft (Excel, Word);
- abilitati de relationare,comunicare;
- atitudine proactiva si dinamism;
- persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii si foarte organizata, cu dorinta de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

- tine evidenta avizelor confirmate, predarea lor catre clienti prin email si curierat;
- raportare in excel;
- emite si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀printeaza documente;
- alte sarcini specifice postului.

Persoana contact:
MUSAT ALIN Tel: 0758.582.673.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de vanzări si marketing, de produse alimentare din Romania, acoperind intregul teritoriu naţional. Garantăm pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor şi brandul propriu, Don Gustosso.

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind Grupul Whiteland, accesaţi pagina www.whiteland.ro.

Am activat portalul de comerţ online, http://e.whiteland.ro, pentru a da posibilitatea consumatorilor noştri de a comanda produsele dorite direct de la depozitele Whiteland, cu discounturi lunare de pană la 15-20%.

S.C. Whiteland Import Export S.R.L. colecteaza si proceseaza datele dvs. personale in conformitate cu prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor UE 2016/679 si legislatia nationala de implementare. Candidatii care vor fi chemati la interviu in vederea recrutarii, vor primi o Nota de informare care descrie politicile si practicile noastre referitoare la colectarea si prelucrarea datelor cu caracter personal ale dvs. si totodata mentioneaza si drepturile pe care le aveti.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024